Near BTS l Central Sukhumvit l Pool&Garden

  • WiFi
  • Fitnesscentrum
  • Airconditioning
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Near BTS l Central Sukhumvit l Pool&Garden Bangkok appartement ligt op 6 minuten wandelen van het Museum van de Thaise Farmacie en verwelkomt gasten met een sauna. Dit appartement is gevestigd binnen 3 km afstand van het Pororo Aquapark Bangkok, terwijl de Khlong Phra Khanong op 3,1 km verderop is.

Voor uw comfort zijn een wasmachine beschikbaar bij de accommodatie.

Om uw comfort te verhogen, hebben Near BTS l Central Sukhumvit l Pool&Garden appartementen een complete keuken met een koelkast.

Het appartement ligt op een welgelegen locatie in Bangkok dicht bij metrostation Punnawithi, binnen 5 minuten wandelen hiervandaan. Near BTS l Central Sukhumvit l Pool&Garden appartement bevindt zich in de Sukhumvit wijk van de stad. Deze accommodatie bevindt zich binnen 3,2 km afstand van de W District Markt. Dit appartement is te bereiken vrij dicht bij 25 bushalte.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Near BTS l Central Sukhumvit l Pool&Garden Bangkok
The Room Sukhumvit 64 Punnawithi
Mobiele prijsaanbieding

The Room Sukhumvit 64 Punnawithi

10
Voortreffelijk 1 beoordeling
518 m van de accommodatie
USD 29 USD 26
per nacht
Cosy Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Cosy Apartment

601 m van de accommodatie
Z House Sukhumvit
Mobiele prijsaanbieding

Z House Sukhumvit

8.0
Heel goed 1 beoordeling
701 m van de accommodatie
USD 30 USD 27
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Fitnesscentrum

    Recreatie

    • Sauna

    In de kamers

    • Airconditioning

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Near BTS l Central Sukhumvit l Pool&Garden appartement te vinden?
      Near BTS l Central Sukhumvit l Pool&Garden appartement is in de Sukhumvit wijk van de stad gesitueerd, op 10 minuten rijden tot het Pororo Aquapark Bangkok.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Near BTS l Central Sukhumvit l Pool&Garden appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Near BTS l Central Sukhumvit l Pool&Garden appartement zijn onder andere de W District Markt, het Pororo Aquapark Bangkok, de Khlong Phra Khanong.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Hua Seng Hong en Cha Cha Japanese Restaurant restaurants, gelegen op ongeveer 6 minuten lopen.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij het appartement?
      Het appartement is niet huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in Near BTS l Central Sukhumvit l Pool&Garden appartement?
      Bij Near BTS l Central Sukhumvit l Pool&Garden appartement vinden gasten een complete keuken met een koelkast.
    • Is er een zwembad in Near BTS l Central Sukhumvit l Pool&Garden appartement?
      Ja, Near BTS l Central Sukhumvit l Pool&Garden appartement heeft een privézwembad.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Near BTS l Central Sukhumvit l Pool&Garden Bangkok

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten